Mistrzostwa gminy w trójboju LA

Utworzono dnia 12.04.2022

W sobotę, 9 kwietnia 2022r. na boisku Szkoły Podstawowej w Rzgowie odbyły się zawody gminne w trójboju lekkoatletycznym. Wzięli w nich udział uczniowie z rocznika 2011 i młodsi. Młodzi zawodnicy przystąpili do takich konkurencji lekkoatletycznych jak: bieg na 60m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.
Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Ławniczak, Pola Ostrowska, Sandra Skutecka, Gabriela Stasiak oraz chłopców: Dawid Kieliszkowski, Filip Skutecki i Oliwier Frątczak. Doskonale spisała się uczennica klasy czwartej - Sandra Skutecka oraz uczeń klasy trzeciej Filip Skutecki zajmując I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Drużynowo dziewczęta zajęły II natomiast chłopcy III miejsce.

Utworzono: 12.04.2022